?

Log in

No account? Create an account
 
 
03 June 2009 @ 03:24 pm
Гурт Lюk з презентацією альбому «Мамина Юність»  

07
Июня
2009
 
Гурт Lюk з презентацією альбому «Мамина Юність» Гурт Lюk з презентацією альбому «Мамина Юність»
ПроJazz
Днепропетровск, Рогалева, 12б

Витримавши тривалу, але необхідну для натхнення паузу, група Lюk випускає новий, четвертий за рахунком, студійний альбом. Тринадцять пісень з треклиста альбому представлять оновлене звучання групи, не втративши при цьому своєї «люківської» впізнаваності.

Оля Герасимова, вокал: «Ми дуже довго йшли до запису цього диску і його випуску. З моменту останнього альбому «Sex» пройшло ні багато, ні мало - чотири роки. Відповідати на запитання, чому так довго, вже немає особливого сенсу. Хіба що можна сказати - щойно тільки ми зрозуміли, що прийшов час записувати новий альбом, ми цим негайно зайнялися. »

Звичне для музики групи Lюk стилістичне розмаїття, тим не менш, не відволікає від цілісного сприйняття всього альбому. Учасники гурту зізнаються, що в новому альбомі практично не буде «лаунжа», але буде багато «року». Що ж таке «рок-музика» у виконанні гурту Lюk самі музиканти описувати не беруться і залишають це право за слухачем.

Крім традиційного складу групи в записі альбому взяв участь вокаліст гурту «... и Друг Мой Грузовик» Антон Слєпаков, виступивши в якості співавтора тексту та виконавця «чоловічої» партії в пісні під назвою «Мітхун Чакраборті». Крім того, в одній з композицій, яка отримала назву «Tribute to Shostakovich» можна почути голос самого Дмитра Шостаковича, записаний під час його радіо-звернення до слухачів у Блокадному Ленінграді.

Запис, зведення та мастеринг проходили на київській студії «211» під керівництвом Віталія Телезіна, який виступив у якості саундпродюсера альбому.

Олег Сердюк, клавішник: «Ми зараз під великим враженням від роботи з Віталієм Телезіним. Він дуже тонко відчув, який саме ми хочемо почути свою музику. Нам здається, що після співпраці з цим талановитим звукорежисером ми самі виросли як музиканти. Він дуже творчо підійшов до роботи з нами, і ми на 100% задоволені результатом - це саме те звучання, якого хотіли домогтися».

Практично одночасно з українським виданням, альбом «Мамина Юність» вийде і в Росії. На підтримку виходу диска Lюkи вирушать у масштабний тур, який охопить близько 30 міст як у Росії, так і в Україні. На кінець літа та початок осені заплановано настролі в Білорусії, Прибалтиці, Грузії.

Треклист альбому «Мамина Юність»:
1. Друг
2. Нафта
3. Митхун Чакраборти
4. Le petrole 27
5. Олени
6. Дама из Праги
7. Байкалы, Амуры
8. Зима
9. Рorno
10. Антон
11. L`emozzione
12. Время внутри
13. Tribute to Shostakovich

Цена билета: 60 грн. — попередньо, 70 грн. — в день концерту.
 
 
Подробная информация о событии.
 
 
 
Вместо телевизораps1kodel1k on January 2nd, 2012 05:43 am (UTC)
Ну, с наступившим ДРом